Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Ceramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 3000ml

$116.64 $126.35
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($38.88 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
5 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 5 Varianten
Koch-ChemieCeramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 1000 ml / 1 liter
Dostępny (17 szt.)
SKU D1-KCX-811001EAN 8262484304360
$38.72 $42.12
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($38.72 / l)
Koch-ChemieCeramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 1000ml + Dosing Cap
Dostępny (14 szt.)
SKU D1-KCX-811001+9998149
$46.85 $52.29
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa ($46.85 / l)
Koch-ChemieCeramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 2x 1000ml
Dostępny (8 szt.)
SKU D1-KCX-811001_2
$78.55 $84.23
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa ($39.28 / l)
Koch-ChemieCeramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 3x 1000ml
Ograniczona ilość (5 szt.)
SKU D1-KCX-811001_3
$116.64 $126.35
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa ($38.88 / l)
Koch-ChemieCeramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant 5 liters
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-811005
$170.55 $184.81
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($34.11 / l)

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Care shampoo with SiO₂ sealant for coating-compatible hand wash

Koch-Chemie Ces is a pH 6 care shampoo with an SiO₂-based sealing component. It cleans paint, glass, and plastic in one step and applies a hydrophobic polymer film that does not degrade existing coatings but extends their durability. For weekly washing of waxed or coated vehicles.

Dilute 1:200 in the wash bucket (50 ml Ces per 10 l warm water). Pre-rinse thoroughly with a high-pressure cleaner or hose. Work from top to bottom using the two-bucket method, rinsing each section individually - the sealing effect is created during rinsing, not during foaming. Never apply to warm paintwork or in direct sunlight. Immediately after rinsing, wipe with a microfiber drying towel to prevent water spots.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

Odświeżaj swój coating przy każdym myciu z Koch-Chemie Ces

Czym jest Koch-Chemie Ces? Szampon pielęgnacyjny o pH 6 ze składnikiem SiO₂, który w jednym kroku myje i zostawia hydrofobową warstwę polimerową na lakierze, szkle i plastiku. Nie zastępuje pełnej powłoki ceramicznej, ale jest boosterem dla aut już pokrytych coatingiem.


Koch-Chemie Ces to szampon pielęgnacyjny z efektem sealant od Koch-Chemie z Unny, zbudowany na połączeniu łagodnego układu surfaktantów i składników pielęgnacyjnych na bazie SiO₂. Podczas gdy surfaktanty odrywają film drogowy, resztki owadów i luźny pył hamulcowy z lakieru, bogate w krzem polimery osadzają się przy spłukiwaniu i tworzą cienką, mocno wodoodporną warstwę ochronną. Efekt to mokry lakier, z którego woda spływa w gęstych perełkach, oraz głęboki połysk, którego zwykły szampon ci nie da.

Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo

  • Mycie i warstwa ochronna w jednym spłukaniu. Przy 1:200 (50 ml na 10 l wody) butelka 1000 ml starcza na około 20 pełnych myć — czyli mniej więcej 1,35 EUR produktu na mycie. Oszczędzasz sobie osobny quick detailer czy spray sealant po każdym myciu, bo efekt hydrofobowy wychodzi prosto z wiadra.
  • pH 6, dopuszczony do coatingów, wosków i past. Lekko kwaśne pH nie narusza ani powłok ceramicznych, ani klasycznych wosków carnauba. Ces jest zrobiony specjalnie pod auta już chronione przez Ceramic Body, Spray Sealant lub porównywalny coating — i potrafi wymiernie wydłużyć ich trwałość, zamiast ją zdejmować jak alkaliczne szampony.
  • Warstwa pielęgnacyjna SiO₂ na lakierze, szkle i plastiku. Efekt sealant działa na każdej gładkiej, lakierowanej powierzchni zewnętrznej — czyli też na szybach, listwach piano black i plastikach ABS. Jeden szampon, jedno wiadro, całe auto. Bez zmiany produktu, bez ryzyka, że dasz złą chemię na złą powierzchnię.

Co widzimy na co dzień: Tracisz efekt sealant, jeśli zostawisz auto do wyschnięcia na powietrzu po myciu. Składnik SiO₂ tuż po spłukaniu jest jeszcze mokry na lakierze — potrzebuje mechanicznego nacisku miękkiego ręcznika do osuszania, żeby się równomiernie rozłożyć i związać. Bez tego kroku przetarcia dostajesz zacieki wody zamiast połysku. Doliczaj więc 5–10 minut ekstra na duży ręcznik z mikrofibry do osuszania i pracuj sekcja po sekcji.


Wstępnie spłukane. Dwa wiadra. Jedna warstwa.

Ces daje najlepszy efekt metodą two-bucket: wiadro myjące z 50 ml Ces na 10 l ciepłej wody, osobne wiadro płuczące z czystą wodą, do tego wysokowłosa rękawica do mycia z mikrofibry. Drugie wiadro trzyma brud z dala od wiadra myjącego — chroni lakier przed śladami przetarć i sprawia, że każdą sekcję robisz z czystym stężeniem piany. Kto pomija drugie wiadro, raz za razem przeciąga najgrubsze drobiny brudu po lakierze i zbiera swirle, których Ces już nie wyrówna.

Przed szamponem ZAWSZE spłucz wstępnie. Myjka ciśnieniowa albo wąż ogrodowy zmywa luźny piasek i sól drogową. Jak o tym zapomnisz, przeciągasz grube drobiny rękawicą po lakierze i zbierasz mikrorysy.

Przy mocnym zabrudzeniu albo warstwie owadów najpierw daj wstępny środek jako snow foam, inaczej Ces pracuje obok swojego składnika pielęgnacyjnego. Auta z zaschniętym pyłkiem albo piaskiem saharyjskim koniecznie potrzebują tego mycia wstępnego.

Pracuj zawsze na chłodnym lakierze w cieniu — nie w słońcu, nie na ciepłej masce. Inaczej piana zasycha, zostawia zacieki wody, a efekt sealant buduje się nierówno. Z góry na dół, sekcja po sekcji, każdą sekcję spłukuj osobno — warstwa polimerowa tworzy się dopiero przy spłukiwaniu.

To kluczowa różnica wobec czysto myjących szamponów: przy tamtych nie ma znaczenia, jak długo piana stoi na lakierze, przy Ces wynik stoi i upada na szybkim spłukiwaniu każdej sekcji. Kto napieni całe auto i spłukuje dopiero na końcu, oddaje większość efektu sealant i zostaje mu tylko standardowy efekt mycia.

Ostatnia śrubka do dokręcenia to temperatura wody. Letnia woda między 25 a 35 °C aktywuje składnik SiO₂ lepiej niż zimna woda z kranu, piana buduje się szybciej, a warstwa pielęgnacyjna wiąże równomierniej. Przy lodowatej wodzie zimą lakier po myciu owszem czuć czysty, ale cały potencjał hydrofobowy zostaje niewykorzystany — lepiej wtedy dolać wiadro gorącej wody, aż mieszanka będzie letnia w dotyku.

Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo

Booster pielęgnacji z jasnymi granicami

Ces to pierwszy wybór Detailing1 jako szampon konserwujący do aut już pokrytych coatingiem — nie jako zamiennik powłoki. Kto nigdy nie założył coatingu, z Ces i tak dostaje realny, widoczny efekt hydrofobowy. Kto już jeździ na powłoce ceramicznej, przy każdym myciu wydłuża jej trwałość o parę tygodni, bo składnik pielęgnacyjny SiO₂ odżywia oryginalny sealant, zamiast go degradować.

Mocne są relacje z praktyki: na świeżo nawoskowanym albo pokrytym lakierze po pierwszym myciu wchodzi wyraźnie pełniejszy, głęboki połysk, woda perli się w kroplach 3–5 mm. Zweryfikowani kupujący w Trusted Shops regularnie zgłaszają widoczny efekt perlenia i przyjemny zapach jagód i migdałów — u fachowego producenta jak Koch-Chemie to rzadkość.

Szczerze o ograniczeniu: na nienawoskowanym, niepokrytym lakierze efekt sealant trzyma jakieś 2–4 tygodnie, zależnie od pogody. Przy ciągłym deszczu albo soli zimą raczej krócej. Kto chce trwałej powłoki z 12+ miesiącami żywotności, nie ucieknie od prawdziwego coatingu ceramicznego. Kto chce w międzyczasie pielęgnować i odświeżać, z Ces trafia dobrze.

Kto ma już starszy coating, który powoli się męczy, niech lepiej sięgnie po wyspecjalizowany Koch-Chemie Reactivation Shampoo — reaktywuje wiązanie SiO₂ celniej niż Ces. A kto myje auto tuż przed nałożeniem coatingu, po Ces akurat niech nie sięga: warstwa polimerowa przeszkadza w przyczepności nowego sealantu. Do tego właściwym wyborem jest neutralny szampon przygotowujący bez składnika pielęgnacyjnego, inaczej cała robota wstępna poszła na marne.

Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo

Dla jakiej grupy Ces się opłaca

Ces to właściwy wybór dla kierowców, którzy myją auto co 1–2 tygodnie, chcą zadbanego wykończenia, ale nie mają ochoty regularnie woskować ani zakładać coatingu. Inwestujesz 20–30 minut na mycie i dostajesz efekt, który zaskakująco blisko podchodzi pod długo polerowane show-car — bez kroku polerowania. Szczególnie istotne dla tych, co robią dużo kilometrów po mieście, dojeżdżających z miejscem w garażu podziemnym i wszystkich, którzy mają auto pokryte coatingiem i chcą aktywnie wydłużyć jego trwałość.

Mniej nadaje się Ces do warsztatów i firm aufbereiterów, gdzie liczy się czysta siła mycia. Do tego Koch-Chemie Aktivwäsche AW jest mocniejszym wyborem, bo Ces przy głęboko wgryzionym pyle hamulcowym i warstwie owadów szybciej dochodzi do swoich granic.

Jako kompletny workflow mycia dla tej grupy wygląda to tak: spłukanie wstępne myjką ciśnieniową, snow foam do mycia wstępnego w razie potrzeby, potem mycie two-bucket z Ces. Następnie zdejmujesz sekcja po sekcji ręcznikiem do osuszania Soft99 Max Wash — żadnego suszenia na powietrzu.

Przy wariantach 1L w Detailing1 jest dodatkowo zestaw z nakrętką dozującą — oszczędza czas przy cotygodniowym myciu i zapobiega przedawkowaniu. To w praktyce najczęstszy błąd przy Ces: więcej szamponu nie daje lepszego efektu, tylko podwójne zużycie.

Dla wielokilometrowców i gospodarstw z kilkoma autami kanister 5L zwraca się po jakichś 80 myciach, bo cena za litr jest tam około 30% niższa niż przy butelce 1L. Kto myje co tydzień, wystarczy mu na dobre dwa lata, a dopłatę odbija po pół roku.

Ostatni insight Detailing1 dla tej grupy: Ces z czasem robi się lepszy. Przy pierwszym użyciu na nienawoskowanym lakierze efekt hydrofobowy jest widoczny, ale umiarkowany. Od trzeciego czy czwartego mycia warstwa po warstwie zakłada się gęstsza warstwa polimerowa.

Nagle woda perli się przy zwykłym letnim deszczu tak, jakby auto dopiero co dostało spray sealant. To moment, w którym większość kupujących przesiada się na Ces i już go nie oddaje — nie cudowny środek za pierwszym razem, ale niezawodny efekt narastający przez cały sezon.

Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant? Poproś o wyjaśnienie:



Frequently Asked Questions about Koch-Chemie Ces


What is Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo?

Ces is a care shampoo with a sealing effect. It combines a mild surfactant system for cleaning with SiO₂-based polymers that leave a hydrophobic protective film on paintwork, glass, and plastic during the rinsing process. The pH value is 6, making it explicitly approved for vehicles with ceramic coatings or waxes – it does not attack existing sealants.

How do I use Ces correctly?

Dilute 50 ml of Ces in 10 liters of warm water in the wash bucket (1:200) and lather briefly. Work using the two-bucket method with a second rinse bucket and a microfiber wash mitt. Always pre-rinse thoroughly, never apply to warm paintwork or in direct sunlight. Rinse section by section – the polymer film only forms during rinsing, not during foaming.

What is the difference between Ces and Reactivation Shampoo?

Both are care shampoos for coated vehicles, but with different focuses. Ces is the all-round shampoo with a light sealing effect for weekly washing. Koch-Chemie Reactivation Shampoo is specialized in reactivating older SiO₂ coatings specifically, instead of just applying a new care film. Rule of thumb: Fresh coating → Ces. Older, tired coating → Reactivation.

Does Ces work on every paint sealant?

Yes, Ces is compatible with all common paint protection layers – carnauba wax, polymer wax, spray sealants, and ceramic coatings. The pH value of 6 and the mild surfactant formulation do not degrade existing protective layers but instead apply a supplementary SiO₂ care film over them. It is also compatible with glass, plastic attachments, and piano lacquer trim strips. For matte films or PPF, test in an inconspicuous area if in doubt.

What happens if I apply Ces to warm paintwork?

On warm paintwork or in direct sunlight, the foam solution will dry before it can be rinsed off. The result: water spots, an uneven sealing effect, and residues that you'll have to re-dissolve during the next wiping step. Always work on cool, shaded paintwork – in summer heat, it's better to wash in the morning or late afternoon, not in the midday sun.

How much does one bottle yield and how often should I apply it?

A 1000 ml bottle, with the standard 1:200 dilution, is sufficient for approximately 20 complete washes – which equates to about €1.35 product cost per wash. The 5L container is about 30% cheaper per liter and yields approximately 100 washes. Recommendation for sealant durability: Wash every 1–2 weeks; then the hydrophobic effect remains consistently visible. With longer breaks, the care film gradually degrades.

Just ask us. Daniel will help you.


Application of Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo


From pre-rinsing to polymer film in 30 minutes

Start with a thorough pre-rinse. A high-pressure cleaner or garden hose removes loose sand, road salt, and coarse road film – these particles are the most common cause of wiping marks during washing. In case of heavy insect infestation or Saharan dust, pre-clean with a snow foam; otherwise, the CES will focus on the care component instead of cleaning.

Fill the wash bucket with 10 liters of warm water and add 50 ml of CES – this is the standard dilution of 1:200. With the dosing cap of the bundle variant, this takes 5 seconds; without a dosing cap, use a shot glass or estimate a good half bottle cap of Koch-Chemie. Briefly lather with a jet of water or a microfiber wash mitt. The second bucket contains clear water for rinsing the mitt after each section.

Always wash from top to bottom, section by section: roof, windows, hood, doors, bumpers – and finally, the dirtiest areas such as sills, lower bumper, and rims. Rinse each section individually before the foam dries. The sealing effect only occurs during the rinse cycle when the SiO₂ polymers come into contact with water and deposit on the paint.

After the last section, rinse the entire car again with clear water. Then immediately dry with a large microfiber drying towel – do not let it air dry. Without the mechanical pressure of the drying towel, the polymer film will not spread evenly, and you will lose some of the sealing effect due to water spots.

Notes: CES is a care booster, not a coating replacement – the hydrophobic effect lasts 2–4 weeks depending on the weather, after which the beading effect visibly diminishes. If you want permanent protection with 12+ months of durability, you should opt for a real ceramic coating. Do not apply to warm surfaces or in direct sunlight, otherwise water spots and drying residues will occur. CES is not suitable for preparing for a new coating, as its polymer film interferes with coating adhesion – use a neutral preparation shampoo for this purpose. Store frost-free and cool between 5 and 25 °C, durable for 24 months after opening.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Ceramic Effect Shampoo "Ces" Szampon pielęgnacyjny z długotrwałym efektem sealant

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Skład materiału

Poly(dimetylo)[3-((2-aminoetylo)amino)propylo]metylosiloksan (CAS 71750-79-3) — 10 – < 20 %, Izotridekanol, etoksylowany (CAS 69011-36-5, WE 931-138-8) — 10 – < 20 %, 2-propyloheptanol, etoksylowany (CAS 160875-66-1) — 1 – < 10 %, Izotridekanol, etoksylowany (CAS 9043-30-5) — 1 – < 5 %, Oksiran, 2-metylo-, polimer z oksiranem, eter mono(2-propyloheptylowy) (CAS 166736-08-9) — < 2,5 %, Oktametylocyklotetrasiloksan (CAS 556-67-2, WE 209-136-7) — 0,01 – < 0,025 % i Rozporządzenie (WE) nr 648/2004 w sprawie detergentów: 15 % lub więcej, ale mniej niż 30 % niejonowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycje zapachowe, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, BENZISOTHIAZOLINONE


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać uwolnienia do środowiska.P273
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Zawiera składniki epoksydowe. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.EUH205

Zawartość LZO (VOC)

< 1.8 % — udział lotnych związków organicznych.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    3x 1000ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-811001_3
  • Herstellernummer
    811001
  • Gewicht
    3,29 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

Passend dazu im Ratgeber

Pokaż wszystkie
Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen