Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

Snow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim 5l

$88.21
Inhoud: 5lEenheid prijs ($17.64 / l)
excl. btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
0 op voorraad

— Momenteel uitverkocht

Schnellbestellung 4 Varianten
D-CONSnow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim 500ml
Beperkte voorraad (5 units)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500EAN 8720986370158
$12.18 $20.31
Inhoud: 500mlEenheid prijs ($24.36 / l)
D-CONSnow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim 5L
SKU D1-DCN-D_CWS_803_5000EAN 8720986370165
$88.21
Inhoud: 5lEenheid prijs ($17.64 / l)
Ausverkauft
D-CONSnow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim 2x 500 ml set
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500-2EAN 8720986370158
$24.37 $40.61
Inhoud: 1000mlEenheid prijs ($24.37 / l)
D-CONSnow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim 3x 500ml set
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-DCN-D_CWS_803_500-3EAN 8720986370158
$36.55 $60.91
Inhoud: 1500mlEenheid prijs ($24.37 / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Snelle internationale verzending met FedEx, USPS of UPS
🚀 Levertijd 2-8 dagen
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

EAN: 8720986370165  |  SKU: D1-DCN-D_CWS_803_5000

Ultiem reinigingsschuim voor krasvrije autoverzorging

Het reinigingsschuim van D-CON Snow-Foam-Concentrate zorgt voor een krasvrije, grondige autowasbeurt en beschermt wax, sealant en keramische coatings.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Snelle internationale verzending naar de VS en Canada met FedEx, USPS of UPS, levertijd 2-8 dagen. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering.

Alle verzendmethoden, tarieven en gewichtsklassen vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Het ultieme reinigingsschuim met mangogeur heet D-CON Snow-Foam-Concentrate

Het D-CON Snow-Foam-Concentrate reinigingsschuim geeft je de perfecte oplossing voor een krasvrije wasbeurt. Of je nu de 500 ml of de 5 L pakt, dit schuim maakt je auto grondig én zacht schoon. D-CON Snow-Foam is veilig voor wax, sealant en ceramic coating en zet een dikke schuimlaag neer die zelfs hardnekkig vuil lostrekt.

  • Beschermt je lak: veilig voor wax, sealant en ceramic coating
  • Dikke schuimlaag: perfect voor een krasvrije wasbeurt
  • Twee formaten: 500 ml en 5 L

Top wasresultaat met D-CON Snow-Foam

D-CON Snow-Foam maakt een dik, schuimend shampoo dat je wasbeurt krasvrij houdt. Het dichte, gladde schuim haalt zelfs hardnekkig vuil eraf zonder krasrisico. Elke detailer weet dat slordig wassen de lak kan beschadigen, maar met dit schuim is dat verleden tijd.

Veelzijdig in gebruik en lekkere geur

De D-CON Snow-Foam shampoo heeft een exclusieve mangogeur en is ideaal voor schuimlansen en schuimpistolen. De zachte formule met neutrale pH houdt watervlekken en strepen weg en tast wax of sealant niet aan. Zo weet je zeker dat je auto goed verzorgd wordt.

Extra glans en bescherming

Naast een grondige reiniging voegt D-CON Snow-Foam Concentrate ook glansversterkers toe die je lagen wax, sealant of ceramic coating voeden. Je auto straalt niet alleen, hij blijft ook langdurig beschermd.

Twijfel je over D-CON Snow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim? Laat het je uitleggen:


Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.

Veiligheidsinformatie voor D-CON Snow-Foam-Concentrate Reinigingsschuim

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Na het werken met dit product de handen grondig wassen.P264
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.P337+P313
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CWS_803_5000
  • EAN
    8720986370165
  • Gewicht
    5 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Je bestelling bereikt je binnen 2-8 dagen met FedEx, USPS of UPS. Prijzen zijn exclusief belastingen en douanerechten. Invoerkosten betaal je bij levering. Vragen over verzending?

Passend dazu im Ratgeber

Alles weergeven
D-CON auf Detailing1 kaufen