Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Orange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche 500ml

$20.29 $33.82
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($40.58 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
3 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 2-8 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
D-CONOrange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche 500ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DCN-D_WAC_707_500_CONCEAN 8720986371919
$20.29 $33.82
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($40.58 / l)
D-CONOrange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche 5L
SKU D1-DCN-D_WAC_707_5000_CONCEAN 8720986371926
$203.26
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($40.65 / l)
Ausverkauft
D-CONOrange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche 25L
SKU D1-DCN-D_WAC_707_25000_CONC
$948.82
Zawartość: 25lCena jednostkowa ($37.95 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986371919  |  SKU: D1-DCN-D_WAC_707_500_CONC

Waterless Wash Concentrate for waterless car washing

D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate offers a waterless solution to clean, wax and protect your vehicle. With a dilutable formula and versatile application options, it ensures shiny and protected surfaces.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche

D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate to sprytny sposób, żeby zrobić autu waterless wash! Ten koncentrat pozwala umyć samochód wszędzie bez wody, a przy okazji od razu nakłada wosk i ochronę. Kiedy kończysz, auto nie tylko lśni jak świeżo wydetailowane — jest też zabezpieczone przed pogodą i drogowym brudem.

  • Formuła w koncentracie: rozcieńczasz nawet do 1:15.
  • Mycie, wosk i ochrona: wszystko w jednym kroku.
  • Wszechstronne użycie: bezpieczny na lakierze, felgach, szybach, plastiku, zderzakach i w komorze silnika.

Prosty i skuteczny w użyciu

Z D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate oszczędzasz wodę i czas. Spryskujesz, ścierasz i auto znów lśni. Ten koncentrat bez trudu zbiera kurz, brud i utlenienia, a przy okazji zostawia błyszczącą, ochronną warstwę.

Świetny efekt na każdej powierzchni

Lakier, felgi, szyby, plastik czy komora silnika — D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate radzi sobie ze wszystkim i wszędzie zostawia czystą powierzchnię. Poślizg spray'u oszczędza powierzchnię, więc robota zostaje szybka, prosta i bezpieczna.

Blask i ochrona w jednym kroku

Z D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate twoje auto dostaje dokładne czyszczenie i ochronną warstwę wosku za jednym razem. Wzmacniacze blasku w środku dają błyszczące wykończenie, które długo się trzyma i chroni lakier przed pogodą.

Masz wątpliwości co do D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Orange Eco Waterless Wash Concentrate Trockenwäsche

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Działa drażniąco na skórę.H315
Może powodować reakcję alergiczną skóry.H317

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P261
Dokładnie umyć ręce po użyciu.P264
Zanieczyszczonej odzieży ochronnej nie wynosić poza miejsce pracy.P272
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody.P302+P352
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310
Zastosować określone leczenie (patrz … na etykiecie).P321
W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.P333+P313
Zanieczyszczoną odzież zdjąć i wyprać przed ponownym użyciem.P362+P364
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    500ml
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_WAC_707_500_CONC
  • EAN
    8720986371919
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

D-CON auf Detailing1 kaufen