Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Ceramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem 5l

$101.90
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($20.38 / l)
bez VAT, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Currently Sold Out

Schnellbestellung 2 Varianten
D-CONCeramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem 500ml
SKU D1-DCN-D_CLD_301_500EAN 8720986370172
$15.46 $25.76
Zawartość: 500mlCena jednostkowa ($30.92 / l)
Ausverkauft
D-CONCeramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem 5L
SKU D1-DCN-D_CLD_301_5000EAN 8720986370189
$101.90
Zawartość: 5lCena jednostkowa ($20.38 / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Szybka wysyłka międzynarodowa przez FedEx, USPS lub UPS
🚀 Czas dostawy 2-8 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

EAN: 8720986370189  |  SKU: D1-DCN-D_CLD_301_5000

Clear view in any weather

Maximize your view withD-CON Ceramic-Glass-Clean & ProtectCeramic glass cleaner for smooth, water-repellent surfaces. Available in 500 ml and 5 l.

Read full description

Questions and help

Do you have any questions or need help?

We are sure that our help page will help you. There you will find information on how to contact us and the relevant answers to frequently asked questions.

Didn't find what you were looking for? Write us a message in the chat.

shipping

Szybka wysyłka międzynarodowa do USA i Kanady przez FedEx, USPS lub UPS, czas dostawy 2-8 dni. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie.

Wszystkie metody wysyłki, ceny i progi wagowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Store pickup

Car Care Store in Nordhorn

Why wait when you can get it fast? Order your car care products from us online and choose between convenient pickup or our lightning-fast delivery, whether locally or throughout Europe. We are dedicated to offering you maximum flexibility and convenience so your car always stays in top condition.

You can always pick up your order from Tuesday to Friday, 10:00 to 17:00, at Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn at Detailing1. Please have your pickup confirmation ready. We look forward to your visit.

Discover our Detailing Store in Nordhorn

D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem

D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem to płyn, po który sięgasz, kiedy chcesz mieć czysty widok bez względu na pogodę. Formuła kładzie gładką, hydrofobową warstwę, która zrzuca wodę i brud z szyby i sprawia, że kolejne mycie idzie dużo łatwiej. Dostępny w butelkach 500 ml i 5L, więc pasuje do każdej roboty.

  • Maksymalna widoczność przy każdej pogodzie: deszcz, mgła i brud trzymają się z dala od szyby.
  • Kładzie gładką, hydrofobową warstwę: woda spływa i zostawia ci czysty widok.
  • Ułatwia każde kolejne mycie: przez ceramiczny sealant brud i woda ledwo się chwytają.

Maksymalna widoczność przy każdej pogodzie

Płyn do szyb D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect daje ci widok, któremu nic nie dorówna, w deszczu czy w słońcu. Ceramiczna formuła sprawia, że woda, deszcz i mgła spływają od razu. To mniej roboty dla wycieraczek i czysty widok, który trzyma cię bezpiecznie na drodze. Czy leje jak z cebra, czy grzeje słońce, panujesz nad sytuacją z czystą szybą przed sobą.

Hydrofobowa powłoka ceramiczna

Sprytna powłoka ceramiczna, którą D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect kładzie na szybie, to game-changer. Ta gładka powierzchnia sprawia, że woda i brud spływają od ręki, dzięki czemu szyba zostaje czysta, a efekt mycia trzyma dłużej. Powierzchnia dłużej zostaje czysta i przejrzysta, a to oszczędza ci czas i wysiłek.

Łatwiejsze mycie później

Dzięki ceramicznemu sealantowi w D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect kolejne mycie szyb to bułka z masłem. Brud i woda gorzej się chwytają, więc rozciągasz odstępy między myciami i cała robota staje się lżejsza. Zostaje ci więcej czasu na to, co naprawdę ważne, a twoje szyby są nieskazitelnie czyste.

Masz wątpliwości co do D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem? Poproś o wyjaśnienie:


Just ask us. Daniel will help you.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: D-CON Ceramic-Glass-Clean & Protect płyn do szyb z sealantem

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

More about D-CON

Contact

D-CON Car Care
Klavermaten 26, 7472DD Goor, Niederlande

+31546456716
info@dconcarcare.com

https://dconcarcare.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    5L
  • Artikelnummer
    D1-DCN-D_CLD_301_5000
  • EAN
    8720986370189
  • Gewicht
    5 kg

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

payment

💳 Secure payment

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Fast shipping

  • FedEx
  • USPS
  • UPS

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie w 2-8 dni przez FedEx, USPS lub UPS. Ceny nie zawierają podatków ani cła. Opłaty importowe płacisz przy dostawie. Pytania o wysyłkę?

D-CON auf Detailing1 kaufen